ALWAYS FRESH AND ALWAYS BUZZING - VAPIANO BLOG.

Vapianist

Sinu maitse järgi ja Sinu lähedal

Kas Funghi pitsal kasutatakse värskeid seeni? Kas pitsatainas on tõesti omatehtud? Kas kastmes olevad aromaatsed vürtsid on tehtud värsketest ürtidest ja mitte maitsetugevdajatest?

Sellised küsimused on täiesti arusaadavad, kuid vastus ei ole nii iseenesest mõistetav, sest oleme erilised just sellepärast, et Vapiano toit on meie kokkade poolt igapäevaselt kohapeal värskelt valmistatud. “Kas te saaksite palun lisada minu toidule vähem küüslauku ja tšillit?” “Kas ma saan pitsale veel salaamit lisada?” “Kas saate kasutada minu carbonara kastmes peterselli asemel basiilikut?” Meie vastus kõigile neile nõudmistele: jah, saame! Meie jaoks on hästi tähtis külalise rahulolu! Sina otsustad, mida oma taldrikud näha soovid. Rohkem tšillit? Pole probleemi! Rohkem küülauku? Pole samuti probleemi! Lihtsalt küsi ja lisatud see saabki!

Värske Vapiano toit

Vapiano põhineb autentsete, heade ja eriti värskete toitude austamisel. Vapiano menüüs on klassikalisi ja populaarseid roogasid ning traditsiooniliste retseptide uusi versioone. Vapiano pakub külastajatele kõige värskemaid pitsasid, pastasid, Itaalia suupisteid ja salateid.

Vapiano restoranid leiad nii Tallinnast kui Tartust. Ideaalne koht meelelahutuseks peale tööd ja lõõgastuseks nädalavahetusel. Loomulikult ka maitsvaks ja tervislikuks lõunaks kontorist või kodust väljas.

Telli kaasa! Naudi Vapiano roogasid seal, kus oled Sina. Kui restoranis einestada pole võimalik, telli maitseelamus kaasa!

Kas teadsid, et Vapiano kaasaostu karbid on korduvkasutatavad ja populaarsed nii mõneski majapidamises. Mida oleks Sinul vaja kompaktselt ja lõbusalt hoiustada?

Take-Away kauss