ALWAYS FRESH AND ALWAYS BUZZING - VAPIANO BLOG.

UUDISROAD, MILLE VÕLUSÕNAKS ON MEREANNID

Vapiano menüü üheks põnevaks osaks on uudisroad, mis toovad teie ette põnevaid kooslusi ja maitseelamusi. Seekord on võlusõnaks mereannid, mis on Itaalia köögis palavalt armastatud ja seda põhjusega. Mereannid pakuvad erinevaid maitseid ja tekstuure ning annavad roale vunki juurde. Eriti põnev on maitsekooslus liha ja mereandidega roogadel- kõik lemmikud ühes roas.

Nagu näiteks RISOTTO REEF’N’BEEF – risoto veisefilee, hiidkrevettide, porgandi, suvikõrvitsa, kirsstomatite ja rohelise sibulaga kreemises vähikastmes. Isegi see kirjeldus paneb juba suu vett jooksma, rääkimata roast endast.

Või hoopis PIZZA REEF’N’BEEF- Kaks väikest pitsat erinevate maitsetega: üks pesto kastmega pitsa veisefilee, seente ja Itaalia kõvajuustuga, teine Vapiano pitsakastme, krevettide, kirsstomatite ning rukolaga. Pitsad serveerime koos küüslaugukastmega. Kaks imemaitsvat pitsat üheskoos.

Kui soovid kergemat einet või alustada sööki mõnusa eelroaga, on alati heaks valikuks mõni supp. Uudisroogade menüüst leiad ZUPPA DI LENTICCHIE, mõnusa punase läätse supi sibula, küüslaugu ja porgandiga. Supile lisavad vürtsi tšilliõli, hakitud koriander ja tšilliviilud. Supp, mis sobib ideaalselt ka veganitele.

Vaata kõiki uudisroogasid menüüst.