ALWAYS FRESH AND ALWAYS BUZZING - VAPIANO BLOG.

Ironman Tallinn pasta

IRONMAN Tallinna ametlik “Pasta party“ toimub Vapianos

Igal korralikul maratonil ja triatlonil toimub “Pasta party” hoolikalt valitud restoranis, mis pakub kvaliteetset pastat, just nagu valmistame seda Vapianos. Meie pasta valmib iga päev värskelt, mis teeb meist ideaalse “Pasta party” koha. 

Mis seos on pastal ja sportimisel?

Pasta on tegelikult paljude tippsportlaste seas populaarne roog, kuna ta on kergesti seeditav ja sisaldab palju häid süsivesikuid. Tervislikud süsivesikud annavad kiiresti kehale energiat ning aitavad parandada sportlikku saavutusvõimet. Sellepärast ei puudu üheltki korralikult maratonilt või triatlonilt ka üks veelgi korralikum “Pasta party”.

Miks valisime just pasta Pomodoro peekoniga?

Pasta Pomodoro on mõnus tomatine pasta peekoni, kirsstomatite, omatehtud tomatikastme ja itaaliapärase kõva juustuga.  Eksperdid ütlevad, et tomatid pakuvad tähtsaid toitaineid, mis aitavad lihastel taastuda ja veretasemel normaliseeruda pärast füüsilist koormust. Seega on pasta Pomodoro ideaalne roog enne triatloni, et saavutada veelgi paremaid tulemusi ja peale suurt pingutust, et taastada oma jõuvarud. Pasta on saadaval ka vegan variandina ilma peekonita ja jüüstuga (vegan versioon juustust).

Kuidas saada see pasta täiesti tasuta?

Osaledes IRONMAN Tallinna täis- või poolpikal distantsil, saad Vapianos tasuta IRONMAN Tallinn pasta ning lisaks ka IRONMAN vee pudeli. IRONMAN Tallinn ja IRONMAN 70.3 Tallinn on ühed suurimad triatlonid kogu Baltikumis, mis leiavad aset 6. ja 7. Augustil 2022.  Võistlusrajad kulgevad mööda Tallinna ajaloolist vanalinna ja läbi Harjumaa imelise looduse. Tutvu rajakaardiga ja registreeri end SIIT.

Aga mis on see legendaarne “Pasta party”?

“Pasta party” toimub tavaliselt hoolikalt valitud restoranis, mis pakub kvaliteetset pastat, just nagu valmistame seda Vapianos. Meie pasta valmib iga päev värskelt, mis teeb meist ideaalse “Pasta party” koha. “Pasta party” toimub tavaliselt üks päev enne korralikku maratoni või triatlonit, aga võib toimuda ka pärast. Ühest küljest aitab pasta kehal paremini vastu pidada, kuid samas ta ka taastab energiavarud.

IRONMAN Tallinn eripasta on saadaval kõigis Vapianodes juba praegu kuni 7. augustini. Sa ei pea olema spordisõber ega lihasõber, et nautida head pastat. Seega tule proovi võitjate valikut kas peekoniga või vegan versioonina.

Vaata pakkumist SIIT.