IMEMAITSVAD JA SPETSIAALSELT SINULE!

Eripakkumised

RAADIO ELMAR SAATE „ÕHUS ON ARMASTUST“ ERIPITSA

12.02-30.04.2021

Vapiano menüüs on nüüd raadio Elmar saate „Õhus on armastust!“ südamekujuline eripitsa. Tule proovi – mõnus mahlane BBQ kanafilee, värske ananassi, Vapiano pitsakastme ja mozzarellaga pitsa on saadaval hinnaga 7,90 €.

Püsipakkumised

pitsa Pancetta e Brie 6,90 € (tavahind 8,90 €)

01.02-28.02.2021

Apollo Klubi liikmena saad Vapianos alati ühe toote erihinnaga! Soodustuse saamiseks näita teenindajale tellimust esitades Apollo Kino äpist „Minu konto“ alt QR koodi. Lae rakendus alla klikates Apollo äpi nupule.

ALATI VÄRSKE LÕUNA VAPIANOS

ARGIPÄEVITI 11:00-14:00

Elu on nautimiseks, võta ka argipäeval ajavahemikul 11-14 vabalt ja söö lõunat Vapianos.
Kui tööl on rutiin, siis Vapianos mitte kunagi, sest lõunamenüü vaheldub iga nädal. Valikus Vapiano parimad palad erihinnaga 6,90 €.

OLED ÕPILANE? VÄGA ÄGE!

ARGIPÄEVITI 14:00-17:00

Ei ole palju kohti, kus saaksid nautida head toitu mõnusas keskkonnas, ilma liigse formaalsuseta.  Meil saad tunda end   vabalt ja olla nagu oled. Veelgi parem, Vapianos on kogu toit värskelt valmistatud ja mõeldes Sinule, sest argipäeviti ajavahemikul 14-17 on vaid Sulle eripakkumine Vapianos. Sina valid, kas pasta Carbonara, pitsa Salame või salat Cesare. Maksad ikka ainult 4,90 €. Pakkumise saamiseks pole vaja läbida ühtegi eksamist, näita kõigest oma õpilaskaarti enne tellimist. Va Piano!
Opilaste_pakkumine

VAPIANO KINKEKAARDID

Vapiano kinkekaart - alati värske ja (maitse) elamustest tulvil.

Kinkekaardid on saadaval igas Vapiano Eesti restoranis. Kinkekaardi väärtus on 5 € ning neid saab kasutada kõikides Eesti Vapianodes. Kinkekaardi kehtivus on 6 kuud. Kinkekaardiga saab tasuda einestades kohapeal või tellides kaasa restoranist otse. Kinkekaart ei ole tagastatav, osaliselt kasutatav ega rahaks ümber vahetatav. Tasudes kinkekaardiga tellimuse eest, mille summa on väiksem kinkekaardi summast, hinnavahet ei kompenseerita. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb lisa juurde maksta pangakaardiga või sularahas.

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.