KKK - KÕIK MIDA SA OLED ALATI TAHTNUD KÜSIDA.

VAPIANO nimi tuleneb Itaalia vanasõnast “Chi va piano va sano e va lontano”. See tähendab: kui võtad elu kergelt ja rahulikult, elad kauem ja tervemalt. Meil jääb üle vaid nõustuda.

Esimene Vapiano avati Saksamaal Hamburgis 22. oktoobril 2002. aastal.

Meie jaoks on külalise individuaalne maitseelistus väga oluline. Just sellepärast saad tellimust esitades kassapidajale või kokale oma erisoovidest teada anda. Isegi siis, kui hoiad taldrikut käes, on Sul veel palju võimalusi seda vastavalt soovile täiustada. Laual on värsked maitsetaimed, sool, pipar ja lai valik erinevaid õlisid.

Aga otseloomulikult – Sa saad meile helistada, esitada tellimuse Sulle sobivaks ajaks ning siis lihtsalt järgi tulla. Kaasa tellimusi saad esitada ka restoranis kohapeal.

Meie eesmärgiks on kompromissitu värskus ja toorainete kvaliteet. Seega valmistame oma värsket pastat iga päev ning pakume seeläbi parimat pastaelamust läbi aegade.

Muidugi! Kõigis meie restoranides on eraldi lõbus lastenurk. Meil on eraldi lastemenüü populaarsete loomakujuliste pitsadega. Restoranides on olemas lastetoolid, põlled ja piisavalt ruumi vankritele.

Me soovime edasi anda tunnet, et naudid sõpradega einet, mille olete koos valmistanud. Pikad tammelauad kutsuvad suhtlema nii sõpradega kui ka kaaslastega, keda Sa veel ei tunne.

Jah, VAPIANO kinkekaardid on saadaval igas restoranis. Iga kinkekaardi väärtus on 5 €.