ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

Apollo klubi x Vapiano - üks klubi, palju eeliseid! Iga maitsev Vapiano pasta annab teile punkte ning 7 pasta täitumisel, on järgmine pasta teile meie poolt kingituseks!

Loe rohkem siit!

Hooajaline erimenüü Dalla Terra teema põhineb maalähedastel roogadel ja maapõuest pärit koostisosadel. Road, mis on lihtsalt valmistatud, kuid taevalikult maitsvad.

Suvine erimenüü Festa del Pomodoro on tomatiliselt värvikas, sest enamik roogasid sisaldab värskeid või päikesekuivatatud tomateid.

Igal korralikul maratonil toimub “Pasta party” hoolikalt valitud restoranis, mis pakub kvaliteetset pastat, just nagu valmistame seda Vapianos. Meie pasta valmib iga päev värskelt, mis teeb meist ideaalse “Pasta party” koha. 

Kevadiste uudisroogade võlusõnaks on La Primavera, mis tähendab Itaalia keeles kevadet. Just selline on ka seekordne uudisroogade menüü- kevadine, värske ja uuenduslik.

Vapiano menüü üheks põnevaks osaks on uudisroad. Seekord on võlusõnaks mereannid, mis on Itaalia köögis palavalt armastatud ja seda põhjusega. Mereannid pakuvad erinevaid maitseid ja tekstuure ning annavad roale vunki juurde.