alati värske, alati huvitav - VAPIANO BLOGI.

Hooajaline erimenüü Dalla Terra teema põhineb maalähedastel roogadel ja maapõuest pärit koostisosadel. Road, mis on lihtsalt valmistatud, kuid taevalikult maitsvad.

Vapianot külastades saad nüüd oma jalajäljed ukse taha jätta, sest korduspakendite eest hoolitseb Ringo! Ringo pakub korduspakendite teenust, et edendada ringmajandust ning panustada ühekordse pakendiprügi vähendamisesse.

Suvine erimenüü Festa del Pomodoro on tomatiliselt värvikas, sest enamik roogasid sisaldab värskeid või päikesekuivatatud tomateid. Suvistest uudisroogadest leiab jagamiseks mõnusaid antipastitaldrikuid, taimetoidupasta värske avokaadoga ja pitsa küüslaugukrevettide, vürtsika salaami ja loomulikult isetehtud tomatikastmega.

Igal korralikul maratonil toimub “Pasta party” hoolikalt valitud restoranis, mis pakub kvaliteetset pastat, just nagu valmistame seda Vapianos. Meie pasta valmib iga päev värskelt, mis teeb meist ideaalse “Pasta party” koha. 

Kevadiste uudisroogade võlusõnaks on La Primavera, mis tähendab Itaalia keeles kevadet. Just selline on ka seekordne uudisroogade menüü- kevadine, värske ja uuenduslik.

Vapiano menüü üheks põnevaks osaks on uudisroad. Seekord on võlusõnaks mereannid, mis on Itaalia köögis palavalt armastatud ja seda põhjusega. Mereannid pakuvad erinevaid maitseid ja tekstuure ning annavad roale vunki juurde.