ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

Apollo klubi x Vapiano – üks klubi, palju eeliseid!

Hei kõik pastasõbrad!

Kas olete juba märganud, et ka Vapiano kuulub Apollo Klubisse ning sellega kaasneb hulganisti hüvesid ja privileege meie restoranides!

Iga 8. pasta kingituseks

Jah, te lugesite õigesti – iga maitsev Vapiano pasta annab teile punkte ning 7 pasta täitumisel, on järgmine pasta teile meie poolt kingituseks!

5 € kinkekaart 100 € täitumisel

Iga 100 € täitumisel erinevates Apollo ärides, saad kingituseks 5 € kinkekaardi, mida saad kasutada ka Vapianos alates 15 € ostu puhul.

Esmaspäevad = pitsa pidu 🍕

Enam ei ole esmapäevad sinised, sest Apollo klubilisele on esmaspäeviti kõik pitsad -30% soodsamad! Logi tellimust tehes Apollo klubilisena sisse ja boom – kõik pitsad on -30%. Esmaspävad on nüüdsest pitsa-peod ning sina Apollo Klublilisena meie VIP külaline!

Kuumad joogid -10%. Iga päev. Alati.

Olles Apollo klubi liige, on kõik kuumad joogid Sulle alati -10% – tule virgutavale hommikukohvile või soojenda end külmal talvepäeval ja seda kõike 10% soodsamalt!

Liitu kindlasti Apollo Klubiga

Ära unusta end iga kord tellimust tehes Apollo Klubilisena sisse logida, sest ainult nii saad maitsta kõiki neid hüvesid ning koguda 100 €, mille täitumisel saadetakse Sulle 5 € kinkekaart.

Kui sa veel ei ole Apollo Klubis, siis liitu kindlasti, sest lisaks kõikidele suurepärastele soodustustele Vapiano restoranides, ootab sind ka lugematul hulgal muid soodustusi ja eeliseid teistes Apollo Grupi ärides. Klubiga liitumine on kõigile tasuta! Liituda saad siin: https://www.apolloklubi.ee/

Pasta la Vista!