ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

LÕPUKS VÄLJA SÖÖMA- JESSS!

Jah, see on tõsi, lõpuks on Vapiano restoranid avatud meie maitsvate roogade nautimiseks ka kohapeal. Selle tõestuseks külastas meie Ülemiste Vapianot ühel ilusal reedel blogija Marimell koos perega (Mari-Leen, Meelis ja nende armas poeg Hedon) ning tegi isuäratavaid pilte, mis lausa kutsuvad sööma. Ärge muretsege, jagame neid ka teiega.

Kes veel ei tea, siis Vapianos on sel hooajal eriti põnevad vegan uudisroad, mis viivad lausa keele alla. Ka Marimellil oli suur kiusatus maitsta midagi Vapiano vegan uudisroogadest, aga läks siiski lõpuks vana hea krevetipasta peale välja, Meelis valis pitsa Pesto con Spinaci ning Hedoni väljavalituks sai jänesekujuline pitsa mozzarella juustuga.

Marimell: “Hedon muidugi tahtis karu pitsat, aga kui ta kuulis, et seal peal ei ole tavaline, vaid prosciutto sink – siis ta arvas, et sobib ikka jänesega ka – ma ei öelnud, et seal on mozzarella juust :)”

Eriti mugavaks tegi külastuse Marimelli arvates Vapiano tellimissüsteem- tellid kassast ära, maksad ja saad piipari ning tuled söögile järgi siis, kui söök valmis, ehk pole seda metsikut massis seismist. Lisaks oli ta kindel, et Vapiano on nagu nii klassika, et pole võimalik ühegi asjaga puusse panna, võtad sa pastat või pitsat.  Oleme selle üle ainult uhked, et meil on nii vilunud maitsemeeltega külalised, kes usaldavad meid.

Nagu te teate, siis hoolime väga keskkonnast ja pooldame igati taaskasutust ning ehk olete märganud ka kleepsu meie karpidel- IGA KARP LOEB! Jah, tõesti, oleme väga õnnelikud iga karbi üle, mis meieni tagasi jõuab või saab taaskasutatud.

Ka Marimellil oli üks hea lugu jagada Vapiano karpidest ja taaskasutusest: “Ja üks funny story lõpetuseks. Kolm aastat tagasi korraldasin ma ühte fotoshooti ja tellisin tookord Wolti kaudu vist kolm korda süüa just Vapianost. Inimesed tulid eriaegadel ja et kõik saaks sooja sööki, tegin mitu tellimust. Aga kõik karbid korjasin ma kokku ja võtsin koju kaasa.

Reaalselt esmaspäeval andsin viimase karbiga sõbrannale süüa kaasa. Ma kolm aastat taaskasutasin neid karpe ja kasutaks edasigi, kui ma kogu aeg kellelegi midagi kaasa ei annaks. Aga hea uudis on see, et võtsime õhtusöögiks endale salatid ka Vapianost kaasa ja jälle sain need megahead karbid endale. Muuseas, neid saab Vapianosse tagastada ka kui ise taaskasutada ei taha. Võid ka enda karbiga Vapianos takeawayd küsida.”

Pildil Vapiano karbid täitmas oma tööülesandeid

Oleme väga uhked selle üle, et meil on nii toredad külalised, kes jagavad nii meie maitse-eelistusi kui ka maailmavaadet. Ja veelgi enam, oleme uhked oma restoranide üle, mis on pakkunud liiga pikalt meie südamega tehtud roogasid ainult take away vahendusel. Aga parampampaaaa- Oleme teile taas avatud ja ootame oma sõpru külla.

Teie Vapiano