ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

TAASKASUTUS VAPIANOS – IGA KARP LOEB

Miks me võtame tagasi Vapiano toidukarpe? Vastus on lihtne – hoolime keskkonnast nagu Sinagi! Iga väike samm, nagu ka iga karp Vapianos, viib lähemale suuremale eesmärgile. Seega too meile nii täna kui tulevikus tagasi kasvõi üksainuke karp ja aita hoida meid ümbritsevat keskkonda. Ja meie ütleme Sulle – SUUR AITÄH, ET HOOLID!

Iga karp loeb
Vapiano karpe on võimalik alati restorani tagasi tuua.

Kas oled märganud restoranides rohelist kleebist?

Et karbi tagasi toomise võimalus nii kiiresti ei ununeks, oleme välja töötanud märgise, mis aitab meeles pidada, et Sul on alati võimalus meile karbid tagasi tuua.

Täna veel on Vapiano toidukarbid valmistatud plastikust, sest uue biolaguneva karbi ootused on meil väga kõrged. Soovime endiselt pakkuda teile parimat toidukvaliteeti, et pasta ei kleepuks, salatikastmed püsiksid karbis püsti jne. Senikaua, kuni parimat lahendust välja töötame, soovime, et praegused karbid ei teeks liiga meid ümbritsevale keskkonnale vaid leiaksid elu uute toodete näol.

Vapiano koostööpartner on Eesti Pakendiringlus ja ettevõtte juhatuse liige Alder Harkmann rääkis meile, mis saab plastikkarpidest edasi: “Kõigepealt erinev plast sorteeritakse eri liikideks, pressitakse kokku ja saadetakse tehastesse, kus need purustatakse ja granuleeritakse. Seejärel müüakse graanulid järgmistesse tehastesse, kus vastavatest materjalidest tehakse uusi tooteid.”

Meil on heameel, et Vapianol on usaldusväärne koostööpartner, kes tagab, et meie karpidel saab olema uus elu.

Anna karbile uus elu!

Kas teadsid, et saad Vapianosse tulla ka oma karbiga! Kui Sinu kodus olev karp on 1L mahutavusega, siis võid kindel olla, et Vapiano toekas portsjon mahub sellesse kenasti ära. Kasuta võimalust ja tule soovi korral oma karbiga!