ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

Noorest enusiastlikust Vapiano Oliivist enesekindlaks Superstaariks!

“Üks kõigi ja kõik ühe eest.” Just sellepärast meil nii lahe tiim ongi, et aitame alati igal meeskonnaliikmel oma eesmärke saavutada ja seda tehes saavad kõik jääda iseendaks. Vapianos hindame isikupära ja usume siiralt, et see muudab elu palju huvitavamaks ning lisab meie igale tööpäevale värve. Nagu öeldakse meie personaliosakonnas: „Sa võid olla kes iganes ja saada kelleks tahes!”

“Chi va piano, va sano e va lontano” on Itaalia vanasõna, mis ütleb: “Kui sul on kerge ja pingevaba ellusuhtumine, elad sa tervislikumalt ja kauem.” Just sellist ellusuhtumist näete iga päev meie Vapianodes, nii meie külaliste kui ka töötajate, vapianistide poolt.

Tänu meie vapianistidele on Vapianost saanud see, mis ta täna on. Oleme uhked oma suurepärase Vapiano meeskonna üle, kes teeb kõike armastusega. Suurepärasest toidust unustamatute mälestusteni on meeskonnatöö ja Vapianos on selle võtmeks meeskonnavaim, mis loob mõnusa atmosfääri ja muudab meie külaliste restoranielamuse unustamatult meeldejäävaks.

Otsime alati entusiastlikke ja kirglikke inimesi, kes meie külaliste eest hoolitseksid. Inimesi, kes soovivad arendada oma andeid ja seejärel kasutada neid andeid Vapiano brändi edasiarendamiseks ning sellega panna meid kõiki armastama Vapiano elustiili ja roogasid.

Pakume oma Vapianistidele igakülgseid arenguvõimalusi. Alates pastakokast, lõpetades barista või vahetusevanemana, pakume erinevaid ametikohti ja karjäärivõimalusi kõigile. Ainuke, mida Sa vajad, on entusiasm ja õpihimu.

Vapiano perekonna liikmed söövad Vapianos koguni poole soodsamalt ning saavad superlahedaid allahindlusi Apollo grupi ettevõtetes: O’Learys’es, Blenderis, Ice Café’s, Apollo raamatupoes ning kinos.

Niisiis, kes ikkagi on Oliiv, Vapianist, Staar ja Superstaar ning mis on nende vahe?

Kui me oleme leidnud enda meeskonda järgmise teemandi mida lihvida, siis alati saab ta personaalse väljaõppe meie kogenumate Vapianistide käe all. Sel perioodil, kui meie uus tõusev täht viibib väljaõppel koos mentoriga, on tal alati rinnus punane silt “ Vapianisti in training”, mis annab märku, et tema on ise väljaõppel ja ei pruugi osata vastata veel kõikidele meie külaliste huvitavatele küsimustele.

Peale “Vapianisti in training” tuleb rinda märk Olive, kes töötab iseseisvalt, kuid peab veel õppima kõikides jaamades: pasta, pitsa, kassa jne.

Olive`st tuleb järgmiseks Vapianist, kellel on kõik teadmised vähemalt ühes jaamas.

Vapianistist saab Star, kes oskab vabalt töötada vabalt valitud jaamas ja teab peast kõiki nippe, kuidas teha unustamatuid Vapiano roogasid ja teenindada külalisi nii, et nad alati meie juurde tagasi tuleks.

Ja viimaseks Starist saab Superstar, kes teab kõike Vapianost ja on nagu meie oma brändisaadik.Teda võib näha igas jaamas, sest ta on tõesti nagu superstaar- andekas ja särab nagu täht.

Noorest enusiastlikust Oliivist enesekindlaks Superstaariks on päris lahe teekond eksole?

Kui kõik, mis üleval kirjas oli kõlab põnevalt, siis ütleme ainult ühte:“ Võta tulevik enda kätte ja tee oma esimene samm. Vapiano pere juba ootab Sind!”

Võid meie kohta rohkem lugeda ja kandideerida SIIN!