TÄNAME, SINU RETSEPT ON REGISTREERITUD.Kingituseks jagame Sulle Vapiano salakoodi: VAPIANO20, millega saad Vapianos järgmiselt tellimuselt -20% soodustust. Tellides iseteenindusest tuleb salakood sisestada enne makse sooritamist sooduskoodi lahtrisse. Kood kehtib kuni 25.10.22.

VAPIANO TARBIJAMÄNGU REEGLID

Tarbijamängu korraldaja on Vapi People OÜ, edaspidi korraldaja.

Vapi People OÜ
Tartu mnt.80d
10112 Tallinn
Reg no 12964393
VAT EE101851307

Kõik, kes registreerivad oma pasta retsepti lehel vapiano.ee/sinupasta osalevad tarbijamängus. Žürii valib finaali ja avalikule hääletamisele 10 pastat, millest võitjapasta saab aastaks ajaks Vapiano menüüsse. Auhinnad lähevad nii retseptide koostajatele, finalistidele, võitjale kui ka hääletajatele.
1. Vapiano tarbijamäng toimub kõikides Vapiano restoranides 19.09.2022-6.11.2022.
2. Kampaania korraldaja on Vapi People OÜ, edaspidi korraldaja.
3. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel https://vapiano.ee/sinupasta/
4. Kampaania perioodil mängus olevad auhinnad:
Pasta tarbijamängu finalistidele: Kinkekaart Vapiano poolt (väärtus 30 €)
Pasta tarbijamängu võitjale: Kinkekaart Vapiano poolt (väärtus 250 €)
Kõikidele hääletamisel osalejatele: Sooduskood, millega saab -20% järgmiselt tellimuselt Vapianos
5. Üks inimene saab esitada ühe pasta retsepti
6. Üks inimene saab hääletada ühe korra ja valida ühe retepti, mille poolt hääletada
7. Kampaanias osalejate arv ei ole piiratud
8. Isikud, kes esitavad pasta retsepti või hääletavad, nõustuvad, et korraldaja edastab kampaania võitjate andmed vajalikele kontaktidele, et võitjatega ühendust võtta
9. Privaatsuspoliitika leiate aadressilt: vapiano.ee/privaatsuspoliitika
10. Vapi People OÜ on tarbijamängu käigus kogutud isikuandmete vastutav töötleja
11. Võitja andmed (eesnimi ja võitja pasta) avaldatakse Vapiano kodulehel, sotsiaalmeedias ja restoranis (menüüs), võidu üleandmise ja loodud võiduteoga seotud pilte võib kasutada korraldaja meedias ilma ajaliste ja territoriaalsete piiranguteta
12. Võitjaga võetakse ühendust korraldajale esitatud kontaktandmetel
13. Auhindu ei maksta välja sularahas ega vahetata muude auhindade vastu. Kampaania korraldaja võtab vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
14. Kampaaniast ei tohi osa võtta kampaania korraldaja ja kampaania läbiviimisega seotud inimesed.
15. Kampaania reeglite mittejärgimise või kampaanias osalejate poolt esitatud valede või ebatäpsete andmete korral ei vastuta kampaania korraldaja osalejate kampaaniast väljaarvamise eest, auhinna väljastamata jätmise eest.
16. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
17. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest veebilehel www.vapiano.ee
18. Kõik kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult Kampaania korraldajale: info@vapiano.ee
18.1 Laekunud kaebustele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.
19. Kampaania kohta saab lisainfot e-posti teel: info@vapiano.ee
20. Seoses tarbijamänguga avaldame võidu korral Teie isikuandmeid Tarbijamängu avaldamise kohas ning vajadusel meie koostööpartnerile. Võime edastada Teie andmeid muudele isikutele, kui see on vajalik meie õiguste kaitsmiseks (näiteks kohtutele, võlgade sissenõudmisega tegelevatele isikutele, Juhul kui nõustusite saama Vapiano parimaid pakkumisi tehes märke väljal, võime saata Teile e-posti teel turunduslikke teateid, mille käigus töötleme Teie nime ja e-posti aadressi. Nõusolek ei aegu. Juhul kui te ei soovi enam turunduslike teateid saada, võite saata loobumisavalduse info@vapiano.ee .

Just sinu koostatud pasta võib jõuda Vapiano uude menüüsse. Pane kokku oma unistuste pasta: vali pastasort, valgutooted ja köögiviljad ning lisa pastale oma salakoostisosad. Professionaalsetest kokkadest koosnev žürii valib välja kümme pastat, mis pääsevad kümne finalisti hulka, kellest võitja selgitab rahvahääletus. Võitjat ootab lisaks aule ja kuulsusele 250 € Vapiano krediiti, Vapiano krediit ootab ka kõiki finaliste.

Pastaretsepte saab esitada kuni 02.10, kümme finalisti lähevad hääletusele 04.10. Ja nüüd kokkama!

Vali pasta (max 1)
Vali valk (max 3)
Vali KÖÖGIVILI (max 5)
Vali kaste (max 2)
Sinu SALAKOOSTIS (max 3)