PRETTY HAPPY

12.05 SOLARISE VAPIANO

Üritusest

Ladies Night tuleb Solarise Vapianosse juba 12 mail kell 19:00. Seekordse Ladies Night`i teemaks on ``Pretty happy`` ehk kuidas olla õnnelik ning saavutada seesmise ja välise ilu harmooniline kooskõla.

Üritusel astub ülesse spirituaalne õpetaja, õnnekoolitaja, motivatsioonikõneleja ning podcaster Dali Karat, kes jagab lihtsaid nippe, kuidas olla iga päev õnnelikum ja tegeleda nende asjadega, mis Sind päriselt motiveerivad.

Muusikalise etteaste eest hoolitseb rütmikas duo INDREK VENTMANN & ALLAN KASUK. See kihvt duo esitab inglisekeelseid ja eestikeelseid poplugusid, mis sobivad nii kuulamiseks kui ka tantsimiseks.

Õhtut juhib nagu ikka meie lemmik Juhan Krull ning kogu õhtu parimad hetked saavad fotograafi poolt üles pildistatud ja on leitavad peale üritust teemaveebis naine.postimees.ee.

Et saaksid enesekindlalt ning tervislikult suvele ja kuumale päikesele vastu minna, toob Apotheka Beauty kohapeale tervise puudutusega ilu – Hispaania apteegikosmeetika bränd 𝐈𝐒𝐃𝐈𝐍 jagab päiksekaitse nippe ja tutvustab põnevaid päikesekaitsetooteid, 𝐅𝐨𝐫𝐦𝐮𝐥𝐚 𝐕𝐢𝐭𝐚𝐥𝐞 räägib välise ilu toetamisest seespidiselt ning milliseid vitamiine vajab praegusel aastaajal keha ja vaim kõige rohkem.

Vapiano hellitab teid ülimaitsva erimenüüga ja mõnusate kevadiste jookidega. Seekord on meil teile veel rohkem kingitusi, sest valime ka kohapeal kõikide storyde hulgast võitjad.

Loosi läheb ka fotosessioon imelise fotograafi TARVO ALEV poolt. tarvoalev.eu

Pileti hind on 25.00 €

Igas kohapiletis sisaldub: Üllatusi täis kinkekott, meelelahutus, õnneloos, live esineja, tervitusjook ja 15 € väärtuses Vapiano ülimaitsvaid roogasid.

Ladies Nighti 30 esimest piletiostjat saavad omale kingikotti lisaks kalendermärkmiku Olen Naine 2022 by mayublossom.ee (väärtusega 33 eur)

Tule naudi õhtut sõbrannadega broneerides laud! Täida selleks allolev broneerimisvorm.

Varajased broneerijad paigutame võimalusel eraldi laudadesse, aga palume arvestada võimalusega, et jagate lauda teiste toredate külalistega.

Lisainfo: ladies@vapiano.ee

BRONEERIMISVORM

Ps! Tulenevalt riigis kehtivatest piirangutest, saab üritusest osa võtta nakkusohutust tõendavate tõendite tulemust näidates, sh vaktsineeritus, läbipõdemine või negatiivne COVID-test. Palume lisaks tõendile esitada ka isikut tõendav dokument.