•Special care•

06.10 TARTU VAPIANO

Üritusest

Ps Kohad on välja müüdud, aga saate lisada ennast ootelisti!

Langevate lehtede saatel ootame teid 6. oktoobril kell 19:00 Tartu Vapianosse mõnusalt aega veetma säravate esinejate ja live muusika saatel. Võta oma sõbrannad kaasa ja tule veeda üks meeldejääv õhtu kihisevate jookide, maitsvate söökide ja ägedate inimeste seltsis.

Tuju hoiavad üleval Triin Niitoja ja Frants Tikerpuu. Loomulikult on kohal ka fotograaf, kes jagab meeleolukat galeriid õhtust teemaveebis Sõbranna.ee. Õhtut juhib armastatud õhtujuht Juhan Krull ning värskeid maitseelamusi loob Vapiano spetsiaalse erimenüüga.

Sügis on hea aega, et vaadata üle enese hoolitsuse rituaalid enne karget külma, sest kui Su keha on õnnelik, oled ka Sina õnnelik. Kõrgelt hinnatud toitumisnõustaja Elis Nikolai jagab nippe, kuidas teadlik toitumine, tasakaalu leidmine ja oma keha vajaduste tundma õppimine aitavad tasakaalustada keha ja vaimu. Enese hoolitsuse nõuandeid jagab lisaks Apotheka Beauty- Rõõm aitab Sul valida sügiseks parimad iluvitamiinid ja Babé jagab keha - ja nahahoolduseks vajalikke näpunäiteid. Kõige uuemat sügismoodi näitab Sportland kireva moeshowga.

Pileti hind on 22.00 €

Igas kohapiletis sisaldub: Üllatusi täis kinkekott, meelelahutus, õnneloos, live esineja, tervitusjook ja 14 € väärtuses Vapiano ülimaitsvaid roogasid.

Tule naudi õhtut sõbrannadega broneerides laud! Täida selleks allolev broneerimisvorm.

Varajased broneerijad paigutame võimalusel eraldi laudadesse, aga palume arvestada võimalusega, et jagate lauda teiste toredate külalistega.

Lisainfo: ladies@vapiano.ee

BRONEERIMISVORM

Ps! Tulenevalt riigis kehtivatest piirangutest, saab üritusest osa võtta nakkusohutust tõendavate tõendite tulemust näidates, sh vaktsineeritus, läbipõdemine või negatiivne COVID-test. Palume lisaks tõendile esitada ka isikut tõendav dokument.