SÜGISE eri

ÜRITUS ON VÄLJA MÜÜDUD!

11.10 TARTU VAPIANO 19:00

Üritus on VÄLJA MÜÜDUD!

Üritusest

Vapiano Ladies Night tuleb taas 11. oktoobril kell 19:00 Tartu Vapianosse. Teeme koos ühe kihvti naisteka koos hea söögi, mõnusa seltskonna, live esineja ja üllatusi täis kingikotiga.

Muusikalise etteaste eest hoolitseb šarmikas Filippo Pozza, kes esitab nii pop hitte kui ka tabeleid vallutanud ballaade.

Õhtut juhib nagu ikka meie lemmik Juhan Krull ning kogu õhtu parimad hetked saavad fotograafi poolt üles pildistatud ja on leitavad peale üritust teemaveebis naine.postimees.ee.

Apotheka Beauty poolt on esindatud kaks Hispaania apteegikosmeetika brändi – uus intiimtervise ekspertbränd Cumlaude Lab ja noorendavat nahahooldust tutvustav ISDIN. Vapiano hellitab teid ülimaitsva erimenüüga ja mõnusa kihiseva tervitusjoogiga.

Confidol on naistele üllatus, millest saad teada kohapeal.

Pileti hind on 29.00 €

Igas kohapiletis sisaldub: Üllatusi täis kinkekott, meelelahutus, õnneloos, live esineja, tervitusjook ja 14 € väärtuses Vapiano ülimaitsvaid roogasid.

Tule naudi õhtut sõbrannadega broneerides laud! Täida selleks allolev broneerimisvorm.

Varajased broneerijad paigutame võimalusel eraldi laudadesse, aga palume arvestada võimalusega, et jagate lauda teiste toredate külalistega.

Lisainfo: ladies@vapiano.ee

BRONEERIMISVORM