ALATI VÄRSKE, ALATI HUVITAV!

VAPIANO BLOGI

Romantilisi ideid: valentinipäev ei pea olema keeruline

Otsid ideaalset plaani, mida oma kaaslasega erilist ette võtta?

Ära muretse – oleme pannud kirja lihtsa, ent meeldejääva päevaplaani, mis annab võimaluse nautida nii päeva kui teineteist.

Valentinipäev Vapianos

Kingitused on erilised, kui need tulevad südamest. Üha enam eelistatakse aga asjadele kvaliteetaega. Kiire elutempo juures võib see olla keeruline ja seeõttu on valentinipäev ideaalne põhjus leida aega enda kallima ja kvaliteetaja jaoks.

Alusta hommikusöögiga voodis

Pole midagi mõnusamat, kui ärgata kohvi- ja toidulõhna peale. Õdus hommik hea toiduga on ideaalne viis alustamaks päeva. Organiseeri oma kallima lemmik hommikusöök ning veetke hommikused hetked koos kiirustamata. Kui teil pole selliseks hommikuidülliks aega, paki talle mõnus hommikupala kaasa.

Nipp: et muuta päeva algus eriti meeldejäävaks, pane koos hommikusöögiga kaasa väike armastuskiri või sildike.

Lilled

 

Lilled panevad i-le punkti

Valentinipäev ja lilled sobivad kokku sama kindlalt kui sünnipäev ja tort. Võid kindel olla, et 14. veebruaril täituvad sotsiaalmeedia kontod sadade õitega. See ei pea olema suur ja kallis lillesülem, millega kallimat rõõmustada. Kõigest üks eriline õis või enda kokkupandud kimp võib anda ehk veelgi suurema tähenduse. Lisaks on täna müügil lillekarpe, mille õied kestavad tavapärastest lõikelilledest kauem. See valik on kallim, kuid kindlasti loodussõbralikum ja pakub kauem silmailu.

Nipp: üllata oma kallimat ootamatult ning saada lilled hoopis kulleriga talle töö juurde.

 

Romantiline õhtusöök

Kui oled ise varju jäänud meisterkokk, valmista õhtuks midagi eriti maitsvat ning kata laud küünaldega. Kodustes oludes võib olla aga keeruline romantilist õhkkonda luua. Seda eriti, kui sa pole kuigi hea kokkaja või teil on kodus lapsed, loomad, vanemad või teised osapooled, kes oma tähelepanu nõuavad. Õnneks on teine variant minna kahekesi välja sööma. Vapiano restoranid valmistuvad valentinipäevaks hoolega, et pakkuda mõnusat õdusat õhkkonda ja meeldejäävat toiduelamust. Nipp: telli oma kallima lemmik pitsa ning palu seda südamekujulisena.

Usu mind – su kallim ei oska seda kindlasti oodata ning sina saad leidlikkuse eest suure plusspunkti!

Valentinipäev Vapianos